Bierzesz ślub w 2023? Zobacz, jakie atrakcje weselne są na topie

Ślub i wesele to wyjątkowo ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka. Jeżeli planujesz wesele w tym roku, to świetnie trafiłaś. W tym artykule powiemy o modnych atrakcjach, które zachwycą twoich gości. Do niedawna jedną z nich była fotobudka Poznań. Czy nadal warto w nią zainwestować? Zapraszamy do lektury.

Ślub i wesele w 2023 roku – Czy to szaleństwo?

Wiele par planowało wziąć ślub w roku 2023, ale z powodu inflacji, wojny, nowych wirusów obawiają się czy to wypali. Ponadto każdy boi się o finanse. Czy słusznie? Czy warto rezygnować z imprezy jaką jest wesele?  Ślub to decyzja na całe życie. Wiąże ona zakochanych w sobie ludzi. To radosny dzień, który warto uczcić. Jeżeli boisz się, że nie będzie cię stać na wymarzone wesele, pomyśl po prostu o zmniejszeniu ilości gości lub zrezygnowaniu jakichś udogodnień. Może zamiast korzystać z usług profesjonalnej florystyki przystroisz salę na własną rękę?  Zdecydowanie nie warto rezygnować z tej jednej imprezy w życiu.

Modne atrakcje weselne

Co ważne, postaw nie na DJ-a, a zespół na żywo. Swego czasu orkiestry wyszły z mody, jednak dziś wraca się do niepowtarzalnego klimatu muzyki na żywo. Najpiękniejszą atrakcją jest wspólny śmiech, zabawa. Postaraj się zadbać o to, by zespół grał muzykę do tańca, zróżnicowaną, tak, by każdy słyszał coś dla siebie. Zaplanujcie wspólne zabawy. Standardowe krzesełka nigdy nie wychodzą z mody. Ale uwaga! Swego czasu popularne były zabawy uważane przez starsze pokolenia za „sprośne”. W roku 2023 dobór zabaw będzie bardziej wyselekcjonowany. Nie zapomnijcie o pierwszym tańcu. Coraz więcej par decyduje się na szybką, skoczną piosenkę, a nie spokojną balladę. Piękną atrakcją jest pokaz fajerwerków, jednak warto się upewnić czy w gronie gości nie ma ich przeciwników (obrońców zwierząt coraz więcej i nie ma w tym nic złego).

fotobudka Swarzędz

Czy fotobudka Poznań jest nadal na topie?

Od kilku lat niezbędną atrakcją na weselach wydaje się być fotobudka Poznań. Czy nadal tak jest? Otóż, okazuje się, że jest coraz więcej ciekawszych alternatyw do standardowej fotobudki. Zalicza się do nich na przykład Giftbudka. Bardzo przypomina klasyczną fotobudkę Swarzędz, jednak zamiast zdjęć, otrzymujemy wygenerowany plik graficzny, na którym widoczny jest ruch uczestników zabawy. To zabawny i bardziej dynamiczny efekt. Co jeszcze? Selfie mirror, czyli fotolustro. Tu również celem jest zrobienie sobie szalonych zdjęć. Jednak nie stajemy przed tradycyjnym obiektywem, ale przed interaktywnym lustrem, które będzie zachęcać do wykonywania rozmaitych póz, a także będzie nas komplementować. Ponadto do wyboru mamy FreezMe i fotomozaikę.

Bez kategorii