Lepszy luksusowy hotel czy wiejska agroturystyka?

Jeśli planujesz urlop i zastanawiasz się, co wybrać – luksusowy hotel Inowrocław, tańszy apartament czy agroturystykę, dobrze trafiłeś. W tym artykule powiemy o wadach i zaletach każdej z tych opcji.   

Luksusowy hotel Inowrocław – Tak czy nie?

W samej Polsce mamy do wyboru naprawdę wiele luksusowych hoteli. Możemy do nich zaliczyć hotel Gołębiewski, Arłamów, Seidorf, Nosalowy Park Hotel & SPA i wiele innych. Czy warto wybrać się chociażby na weekend do takiego hotelu? To uzależnione jest przede wszystkim od możliwości finansowych. Pobyty w takich miejscach kosztują średnio 1000-2000 złotych za jedną dobę. Jest to naprawdę dużo. Jednak pobyt w Luksusowym hotelu Inowrocław ma także swoje zalety. Jakie? Można zarezerwować apartament z prywatnym jacuzzi, sauną. W większości takich hoteli są strefy spa, w których wykupić możemy masaże i inne zabiegi regenerujące. Nierzadko a tarasów lub balkonów rozpościerają się piękne widoki – na góry, morze, jeziora, lasy – w zależności od tego, gdzie jesteśmy. Jeśli chcesz zaszaleć w ciągu jednego weekendu, postaw na dobry hotel, w którym skorzystasz ze wszystkich udogodnień.  Jednak, jeśli pragniesz wakacji dość oszczędnych, a przy tym na poziomie, wybierz apartamenty średniej klasy.

hotel Inowrocław

 Apartament średniej klasy – Czyli jaki?  

Apartamenty mogą kosztować nawet 1000 złotych za dobę. Dlatego piszemy o tych średniej klasy, gdzie ceny wahają się od 150 – 350 zł za dobę od osoby. Co nam one oferują? Wątpliwe, że za taką cenę znajdziemy apartament z wanną spa. Jednak bania ruska już może się trafić i jest to również kusząca opcja. Mówimy teraz o tych prywatnych. A często takie apartamenty znajdują się przy innych obiektach na przykład parkach rekreacyjno-sportowych i wtedy goście apartamentów mają spore zniżki na wstęp do basenu i tym podobnych. Średniej klasy mieszkania wakacyjne są w pełni wyposażone w aneksy kuchenne, łazienki i tak dalej. Najczęściej jest także pralka i tym podobne udogodnienia. Taka opcja na weekend jest zdecydowanie tańsza, a też może być bardzo wygodna i przyjemna.

Agroturystyka Kujawsko-Pomorskie – Ostatnia opcja

Ostatnią opcją o jakiej wspomnimy jest agroturystyka Kujawsko-pomorskiej. Takich obiektów w Polsce są tysiące.  Dla kogo to najlepsza opcja? Dla rodzin z dziećmi. Kontakt z naturą – szczególnie zwierzętami to dla dzieci największa frajda. Poza tym można spróbować zdrowych, świeżych produktów.

Bez kategorii